وبینار مهاجرت استارتاپی به کانادا

وبینار مهاجرت استارتاپی کانادا

شاید تابحال اطلاعات و صحبت های مختلفی درباره مهاجرت استارتاپی به کانادا شنیده باشید، ولی خیلی از این صحبت ها بر اساس شرایط آن فردی که مهاجرت کرده بوده و شاید برای شما مناسب نباشد.

اریک ساعی مشاور مورد تایید سازمان مهاجرت کانادا، که تحصیلات آکادمیک وی در حوزه مالکیت فکری نیز می‌باشد، در این رویداد آنلاین قرار هست درباره جزییات مهاجرت استارتاپی به کانادا بر اساس جدیدترین قوانین سازمان مهاجرت کانادا صحبت نماید.

روزها
ساعت
دقيقه
ثانیه‌

چهارشنبه 8 بهمن 1399 – ساعت 19 الی 20

این رویداد بر اساس تجربه خواهد بود و اریک ساعی آنچه را که تا بحال در مواجه با کیس های قبلی تجربه نموده است را با شما به اشتراک خواهد گذاشت. برای مهاجرت به کانادا روش ها و راه های مختلفی وجود دارد، اریک ساعی به شما کمک خواهد نمود تا بهترین و به صرفه‌ترین روش را انتخاب و برای دریافت ویزای کانادا اقدام نمایید.

سوالات متداول

این رویداد برای چه کسانی مناسب است؟

اگر فاندر استارتاپ هستید یا ایده‌ای دارید که ارزش سرمایه گذاری و تجاری سازی را دارد و قصد دارید این ایده و استارتاپ را در بازارهای بین المللی ارائه نمایید و یا اینکه می‌خواهید از برنامه مهاجرت استارتاپی استفاده نمایید این رویداد برای شما مناسب هست.

آیا در این وبینار درباره راه‌های جذب سرمایه برای استارتاپ صحبت می‌شود؟

اریک ساعی در این وبینار درباره انواع شرکت‌های سرمایه‌گذارکانادایی و اینکه کدام شرکت‌ برای استارتاپ شما مناسب می‌باشد صحبت خواهد نمود.

آیا در این وبینار درباره نحوه ارائه ایده استارتاپی برای سرمایه‌گذاران کانادایی صحبت می‌شود؟

در این وبینار درباره تفاوت‌های ارائه استارتاپ در ایران و کانادا صحبت می‌شود تا براساس این تفاوت‌ها خود را برای بهترین پرزنت آماده نمایید.

آیا امکان معرفی استارتاپ‌مان به شرکت‌های کانادایی را دارید؟

در این وبینار آقای ساعی درباره روش‌های معرفی و ارتباط گرفتن با شرکت‌های کانادایی را توضیح داده و در صورت نیاز بعد از وبینار مورد شما را به صورت اختصاصی بررسی می کند.

آیا استارتاپ من شرایط مهاجرت استارتاپی به کانادا را دارد؟

در وبینار شرایط لازم بیان می‌شودو در صورتی که نیاز به بررسی اختصاصی داشته باشید، مورد شما به صورت رایگان بررسی و نتیجه برای‌تان ارسال می‌گردد.

هزینه مهاجرت استارتاپی چقدر است؟

بستگی به شرایط شما دارد و برای هر مورد متغیر می‌باشد. در وبینار درباره هزینه‌هایی که ویزای استارتاپی دارد صحبت می‌گردد.

من ایده‌ای غیر از زمینه آی‌تی دارم، آیا قابل بررسی می باشد؟

علاوه بر ایده‌های حوزه فناوری اطلاعات همه حوزه‌ای دیگر که شامل ایده نوآورانه باشد مثل حوزه‌های صنایع غذایی، کشاورزی، صنایع دارویی ، حمل و نقل و… امکان بررسی برای مهاجرت استارتاپی را دارند.

زبان انگلیسی‌ام خوب نیست ولی ایده نوآورانه دارم، پیشنهادتون چیه؟

اگر ایده نوآورانه داشت هباشید، مسئله زبان با معرفی به همکاران مورد تایید در حوزه آموزش زبان که سابقه و تجربه‌های موفقی دارند، دربازه 6 تا یکسال با توجه به سطح زبان شما قابل حل می‌باشد.

من بیزینس پلن ندارم، آیا شما برای تهیه آن و مستندات لازم کمکم خواهید نمود؟

بله، ما این کمک را به شما می‌کنیم و در حوزه‌های فنی پارتنر‌های مورد تایید ما هستند که در زمینه تهیه مستندات لازم شما را کمک نمایند.

اریک ساعی کیست؟

اریک ساعی فارغ‌التحصیل كارشناسى ارشد حقوق مالکیت فکری و ثبت اختراعات از فرانسه (دانشگاه بوردو ٤) و مشاور مورد تایید سازمان مهاجرت کانادا با همراهی تیمی متخصص در زمینه‌ مهاجرت به شما کمک می‌کند تا قدم به قدم مراحل اخذ ویزا به صورت کاملا قانونی طی نمایید و به مطلوب خویش برسید.

سازمان مهاجرت به کانادا

اخبار مهاجرت را در ایمیلت دریافت کن

قبل از همه خبرهای سازمان مهاجرت رو برات میفرستیم.

همچنین بخوانید.

ویزای استارتاپ

سوالات ویزای استارتاپی

چگونه می‌توانم برای برنامه ویزای استارت‌آپ واجد شرایط شوم؟ برای واجد شرایط‌شدن برای برنامه ویزای استارت‌آپ کانادا، شما باید هر چهار الزام واجد شرایط‌ شدن

2 پاسخ

  1. پسرم متاهل وفرزند پسر نوزاد دارد دیپلم خانم فوق دیپلم حسابداری زبان معمولی پول نقد500 میلیون آپارتمان دوتا مدیرعامل شرکت بازرگانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ارسالی‌تان دریافت شد.

حداکثر در 24 ساعت آینده نتیجه را برای شما ایمیل خواهیم نمود.