ایده‌های خوب تجاری برای ویزای استارتاپ

مناسب ترین گروه برای استفاده از ویزای استارتاپ کانادایی اتباع خارجی با روحیه کارآفرینی هستند.

این روش از مهاجرت شامل خرید یا راه اندازی شرکتی است که بخش عمده فعالیتش را در کانادا انجام دهد.

به غیر از اینکه انجام پذیری و واجد شرایط بودن کسب و کار مورد نظرتان را بر روی کاغذ بررسی می کنید، ملاحظات عملی دیگری نیز باید لحاظ کنید. همان مواردی که می بایست هنگام خرید یا افتتاح یک شرکت با هدف دریافت ویزای استارتاپ به آن فکر کنید.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا را تکمیل کنید تا اریک ساعی مشاور مورد تایید سازمان مهاجرت کانادا آن را بررسی و نتیجه را برای شما ارسال نماید.

ویزای استارتاپ چیست؟

ویزای استارتاپ برنامه ای با قابلیت پیگیری سریع برای اتباع خارجی است که مایل به خرید یا راه اندازی کسب و کار در کانادا هستند. متقاضیان پذیرفته شده در این برنامه اقامت دائم خود را دریافت خواهند کرد و اجازه فعالیت در خاک کانادا را دارند.

معیارهای انتخاب شامل داشتن توانایی ها و سطح مشخصی از زبان ، داشتن پشتیبانی از یک سازمان مشخص و مدارک لازم جهت اثبات تمکن مالی برای زندگی راحت در کانادا است.

چگونه در مورد یک ایده کسب وکار برای ویزای استارتاپ تصمیم بگیریم؟

هدف اصلی این است که با یافتن یک ایده تجاری بتوانید یک یا چند سرمایه گذار را راضی به همکاری با خودتان کنید. اگر می خواهید همه شانس‌ها به نفع شما باشد، پیش از آنکه با پشتیبانان مالی احتمالی ایده خود را مطرح کنید، برای بررسی این فاکتورها زمان بگذارید.

تقاضای بازار

هر چقدر ایده کسب و کارتان دارای نوآوری باشد، باز هم باید جوابگوی بازار مورد نظر و مقصد خود باشد. به عنوان مثال، شرکتهایی که به طرز باورنکردنی در یک کلانشهر بزرگ موفق هستند ، احتمال دارد در شهری کوچکتر یا کمتر شهرنشین، با اقبال کمتری مواجه شوند.

برای تعیین موفقیت کسب و کار شما در منطقه مورد نظر، تحقیقات بازار و پیش بینی تقاضا بسیار مهم هستند .با توجه به منابعی که در اختیار دارید ،رویکرد تحقیقات بازارشما می تواند در محدوده ای بین مشاوره گرفتن از افراد محلی تا انجام نظرسنجی بوسیله ایمیل ، تلفن و رسانه های اجتماعی قرار گیرد.

سازگاری فرهنگی

تمام مهاجران جدید کانادا و مشاغل جدید می بایست از زمینه فرهنگی و اجتماعی یکسانی تبعیت کنند که با آنچه قبلاً تجربه کرده اند، متفاوت است.

در حقیقت، مطالعه ای که توسط “دلی یوتی” انجام شد، نشان داد هنگامی که شرکت ها به منظور ادغام یا توسط خرید آن کسب وکار با هم تجمیع می شوند، هسته اصلی سی درصد از عدم موفقیت این ادغام ها، اختلافات فرهنگی است.

در این مورد شرکت ها و انسان ها بسیار شبیه هم هستند، چرا که بدون درک فرهنگی، کنار آمدن با یکدیگر بسیار دشوار خواهد بود. پیش از تصمیم گیری در مورد ایده کسب و کارتان در مورد زبانهای محلی ، مذاهب و حتی رژیم های غذایی فکر کنید، چرا که برخی ناسازگاری های بدیهی، باعث ایجاد و گسترش مشکلات پیش رویتان خواهند بود.

قانونی بودن کسب و کار

ایده خوبی است که به عنوان یکی از اولین گام های خود در روند تصمیم گیری، در مقررات شرکت های بزرگ کانادایی دقیق شوید.

کشورهای مختلف قوانین متفاوتی در مورد نحوه فعالیت مشاغل دارند، پس بررسی کنید تا پیشنهادهایی که با کوشش ارائه می دهید از قوانین بازار محلی موردنظرتان تخطی نکند.

قانون کانادا شامل قوانین واردات ، صادرات و مدیریت کارمندان و همچنین مقررات خاص صنعتی می شود.

استان نوا اسکاتیا حتی خدماتی برای کمک به صاحبان مشاغلی که مقررات محلی بر عملکرد آنها تاثیر می گذارد، ارائه می دهد.

قیمت گذاری و رقابت

روشی ساده برای شروع بررسی قیمت های بالقوه برای محصول یا خدمات ، استفاده از اطلاعات رقبا است. با تحقیق از اپراتورهای محلی اطلاعاتی در خصوص هزینه های کسب و کار در بازار هدف و همچنین تعداد شرکت های مشابه فعال در بازار جمع آوری کنید.

اگر بازار به نظرتان کامل اشباع است , فکر کنید که چگونه تجارت شما می تواند برجسته باشد. اشباع شدگی از نظر قیمت گذاری ، آیا به علت کمبود ارائه دهندگان است یا کمبود سرمایه آوران؟

آیا گوشه ( بخش کوچکی از بازار) خاصی از بازار عمیقا واکاوی نشده است؟ هر چقدر اطلاعات بیشتری در مورد رقبای مستقیم بدانید، در مورد پیشنهاد قیمت و اتخاذ تصمیمات بحرانی مجهز تر خواهید بود.

کانالهای فروش

به محض اینکه یک فروشگاه باز کنید (یا به حالت واقع بینانه ، حتی قبل از راه اندازی)، باید بفهمید که مشتریان بازار هدف محصولات یا خدمات خود را چگونه بررسی و خرید می کند.

چنین اطلاعاتی به شما در ایجاد مرتبط ترین کانال های فروش برای شرکت کمک خواهد کرد و باعث تنظیم استراتژی بازاریابی سود بخشی خواهد شد.

پیام رسانی شما در کجا باید حضور داشته باشد؟

کدام کانال های بازاریابی مورد علاقه صنعت شما هستند؟

آیا وب سایت شما ابزاری مستحکم در فروش است یا صرفاً فضائی است که باعث حیات آنلاین برند شما شده است؟

کدام پلتفرم شبکه های اجتماعی به عنوان اهرم باید مورد استفاده قرار گیرد؟

پاسخ به این سوالات، نشان می دهد که در راه درست خود قرار دارید.

حالا تحقیق کنید و بعدها از خود ممنون باشید.

تقاضا، سازگاری، قانونی بودن، رقابت، کانال ها : این پنج فاکتور نیروهای محرک هر کسب و کار موفقی هستند.

قبل از اینکه خیلی به یک مفهوم تجاری وابسته شوید، باید آن را با بهترین روشهای مورد بحث در این مقاله مقایسه کنید. به این ترتیب ، وقتی ایده فوق العاده ای به ذهنتان خطور کرد، می توانید با اطمینان کامل به عنوان یک متقاضی ویزای استارت آپ کانادا پیش بروید.

منبع: exeo.ca

اخبار مهاجرت را در ایمیلت دریافت کن

قبل از همه خبرهای سازمان مهاجرت رو برات میفرستیم.

همچنین بخوانید.

ویزای استارتاپ

سوالات ویزای استارتاپی

چگونه می‌توانم برای برنامه ویزای استارت‌آپ واجد شرایط شوم؟ برای واجد شرایط‌شدن برای برنامه ویزای استارت‌آپ کانادا، شما باید هر چهار الزام واجد شرایط‌ شدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ارسالی‌تان دریافت شد.

حداکثر در 24 ساعت آینده نتیجه را برای شما ایمیل خواهیم نمود.